Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Piasek Wielki - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Nieprowice

Nieprowice(Piasek Wielki + 16 km)

350 000 zł85 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi, położona w Nieprowicach gmina Złota. Zabudowę stanowi dom murowany, po remoncie do dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Korczaka

Busko-Zdrój(Piasek Wielki + 13 km)

689 000 zł120 m² 5 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój Dom typu szeregowiec Rok budowy 1993 Liczba pięter 3 Dom w bardzo dobrym stanie, zadbany zewnętrznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Busko-Zdrój

Busko-Zdrój(Piasek Wielki + 13 km)

270 000 zł70 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 055 m²

| na sprzedaż dom o pow. 70m2 zlokalizowany na działce o pow. 25 055 m2 (2,5055ha) w miejscowości Budzyń, gmina Busko-Zdrój. Dom w stanie do generalnego remontu lub wyburzenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żelichów

Żelichów(Piasek Wielki + 16 km)

320 000 zł181 m² 1 767,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Dom do remontu w Żelichowie - 90 arów atrakcyjnej działki! Do sprzedania drewniany dom do remontu o pow. 181 m2, położony w spokojnej miejscowości Żelichów, na rozległej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dobiesławice

Dobiesławice(Piasek Wielki + 23 km)

650 000 zł651 m² 998,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro kmt nieruchomości w Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu, w miejscowości Dobiesławice, gmina Bejsce, świętokrzyskie. Przedstawiana nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Świniary(Piasek Wielki + 11 km)

385 000 zł130 m² 2 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny Lokalizacja: świniary, gm. Solec, powiat: buski, woj. Świętokrzyskie; dz. nr ewid.: 1016 Identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Pacanów

Pacanów(Piasek Wielki + 18 km)

490 000 zł155 m² 3 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

| na sprzedaż dom o charakterze usługowo-mieszkalnym o powierzchni ok. 155m2 zlokalizowany w centrum Pacanowa, w powiecie buskim. Dom usytuowany na działce o powierzchni 700m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Wola Gręboszowska(Piasek Wielki + 13 km)

126 000 zł115 m² 1 095,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomość Z potencjałem - spokój, przestrzeń I możliowści adaptacji! Szukasz miejsca, które pozwoli Ci uciec od zgiełku miasta, zamieszkać w otoczeniu przyrody lub rozwinąć.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

2,Kazimierza Wielka(Piasek Wielki + 25 km)

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Sieradzice gmina Kazimierza Wielka 2 domy o pow. ok. 200 m2 i ok. 100 m2. Dom mieszkalny jednokondygnacyjny z lat 50. o pow. użytkowej ok. 100 m2 oraz dom dwukondygnacyjnym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubiczko

Lubiczko(Piasek Wielki + 16 km)

219 000 zł64 m² 3 421,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Klimatyczny dom W miejscowości lubiczko - gmina gręboszów Na sprzedaż oferujemy klimatyczny, wolnostojący dom z artystyczną duszą, położony w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Piasek Wielki

Piasek Wielki,świętokrzyskie

49 000 zł65 m² 753,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Miejscowość Piasek Wielki jest położona zaledwie 11 km na południe od Buska Zdroju. Tutaj na częściowo zadrzewionej działce o powierzchni 25 arów, czeka niewielki 65 m2 dom. Dom do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piasek Wielki

Piasek Wielki,świętokrzyskie

68 000 zł65 m² 1 046,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piasek Wielki

Piasek Wielki,świętokrzyskie

130 000 zł2 800 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

witam dom murowany po częściowym remoncie nowe okna, drzwi dach otynkowany woda z sieci + studnia prąd + siła duży budynek gospodarczy działka 28 ar całość ogrodzona 10 km od Busko Zdrój.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij